4.9. 2021 14.30  Rozhodčí: Zimmermann Lukáš

TJ Všenice A - TJ Sokol Ejpovice 19:18 (7:10)

TJ Všenice A : Háněl Marek, Král David - Štraub Jiří, Štraub Petr, Háněl Dominik, Smetana David, Pechmann Vilém, Hering Jan - Kroc David 4, Jahoda Jan 10, Elšlégr Tomáš 5, Hrůza Daniel, Pechmann Albert

Trenér a vedoucí : Plaček Ronald,   Asistent: Tomášek Petr

Sezónu 2021/2022 jsme zahájili na nově zrekonstruovaném hřišti s umělým povrchem domácím zápasem s TJ Sokolem Ejpovice. Před zraky osobností např. paní hejtmanky Plzeňského kraje doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D., senátora Ing. Mgr. Pavel Karpíšek, jsme začali v sestavě M. Háněl v brance, D. Háněl, P. Štraub a J. Štraub na obraně, a v útoku s T. Elšlégrem, D. Krocem a D. Hrůzou. V 1. poločase jsme tahali za kratší konec a neustále jsme dotahovali vedení soupeře. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale ztroskotávali jsme na brankáři Ejpovic Z. Dardovi. Hosté vedli v poločase 10:7. Ještě ve 40. minutě hosté vedli 12:9. Pak se, ale rozstřílel J. Jahoda, kterému se do té doby střelecky moc nedařilo a především z rozehraných trestných hodů pálil jednu branku za druhou. V brance výborně chytal střídající D. Král. Pomohlo nám i zranění beka hostů K. Zemana, který i když se vrátil, rozjetý náš útok již nezastavil.  V 55. minutě vedeme 19:15, a hostům se, díky naší ztrátě koncentace podařilo snížit, a z TH po čase stanovit konečné skóre na 19:18 v náš prospěch.

11.9. 2021 15.30  Rozhodčí: Martínek Vladimír

Baník Most NH - TJ Všenice A  13:17 (7:7)

TJ Všenice A : Háněl Marek, Král David - Štraub Jiří, Štraub Petr, Háněl Dominik, Smetana David, Pechmann Vilém, Hering Jan - Kroc David 5,  Elšlégr Tomáš 4, Černý Radek 8

Vedoucí : Plaček Ronald,   Trenér:  Tomášek Petr

O týden později jsme zajížděli na dvojkolo do Mostu a Chomutova. Utkání jako každoročně provázeli problémy se sestavou útoku.

Do Mostu jsme nakonec odjeli pouze s trojicí útočníků. Nastopili jsme s M. Hánělem v brance, obrana hrála ve složení D. Smetana, P. Štraub a D. Háněl a v útoku trojice statečných R. Černý, D. Kroc, T. Elšlégr. Od začátku utkání jsme byli v těsném vedení. Na konci popočasu, kdy jsme v útoku měli problém s míčem, který byl jako slizká koule se domácím podařilo vyrovnat na 7:7. Před výhozem 2. poločasu jsme po dohodě s domácími vyměnili míč a hned z prvého útoku nás dostal D., Kroc do vedení. Díky skvělé hře obrany, ve které v 45. minutě zraněného D. Smetanu nahradil J. Štraub, a opět skvělě chytal i střídající D. Král jsme postupně navyšovali vedení až na 4 branky a to udrželi. Konečný výsledek 17:13, pro nás. Absolutorium zaslouží celé družstvo, avšak přece jen vyčníval nestárnoucí R.Černý, který odehrál celé utkání a vstřelil 8 branek.

12.9. 2021 12.00  Rozhodčí: Pham David

KNH Chomutov - TJ Všenice A  13:15 (9:9)

TJ Všenice A : Háněl Marek, Král David - Štraub Jiří, Štraub Petr, Háněl Dominik, Smetana David, Pechmann Vilém, Hering Jan - Kroc David 7,  Elšlégr Tomáš 3, Hrůza Daniel. 1, Hrůza Kamil., Benetka Hynek. 4

Druhý den, kdy torzo družstva přespalo v Chomutově, nás doplnili útočníci.  H. Benetka, D. Hrůza, K. Hrúza. Nastoupili jsme s  M. Háněl v brance, J. Hering, P. Štraub a V. Pechmann na obraně, a v útoku s K. Hrůzou, D. H. Benetkou a D. Hrůzou. První 3 útoky skvěle vychází H. Benetkovi a vedli jsme 3:1. Pak nám však na chvíli zvhlnul střelecký prach, po vystřídání se dostali na hřiště D. Kroc a T. Elšlégr a dostali jsme  se do vedení 8:5. Pár zaváhání v naší obraně však domácí využili ke srovnání na 8:8. Do branky  nastoupil  D. Král na obranu D. Háněl, J.Štraub. Získali jsme vedení 9:8, ale domácí TH po čase srovnali na 9:9. Ve druhém poločase obrana a skvělý D. Král "zamkli" naši branku. Dostali se do vedení, avšak více než o 2 branky se nám domácím nepodařilo odskočit. Díky bojovnému výkonu jsme zvítězili 15:13 a ze severu jsme si odvezli 4 body. Trochu utrápené vítězství. Dík patří bratrům Štraubům a D. Krocoví, kteří po zápase v Mostě odjeli na svatbu na Plzeňsko a druhý den se vrátili.

3.10. 2021 11.00  Rozhodčí: Kalčík Zdeněk

TJ Všenice A - TJ Žatec 19:18 (8:10)

TJ Všenice A : Háněl Marek, Král David - Štraub Jiří, Štraub Petr, Háněl Dominik, Smetana David, Pechmann Vilém, Hering Jan  - Kroc David 3 (ŽK,ČK -5),  Elšlégr Tomáš 2 (ČK-5), Hrůza Daniel. 8, Benetka Hynek, Jahoda Jan 6

Vedoucí a trenér: Plaček Ronald,  Asistent: Tomášek Petr

O 3 týdny později !!!  jsme na svém hřišti přivítali družstvo Žatce. Nastoupil D. Král v brance, obrana, D. Háněl, P. Štraub a V. Pechmann. útok Elšlégr, D. Kroc a D. Hrůza. Zápas svým vývojem připomínal utkání s Ejpovicemi. Hosté vedli, v 1. poločase nepomohlo ani střídání D. Smetany za V. Pechmanna, M. Háněla za D. Krále. V útoku se dostal na hřiště J. Jahoda. V poločase jsme prohrávali 8:10. I  na začátku druhého poločasu hosté vedli a udržovali si vedení. Opět střídáme, do branky jde opět D. Král, na beka místo D. Háněla přišel J. Štraub a tyto změny konečně pomohli. I útok se probouzí a opět díky rozehraným trestným hodům a rychlým protiútokům otáčíme skóre v náš prospěch a získáváme dvoubrankové vedení. Hosté snižují v posledních sekundách hry na rozdíl jediné branky - zvítězili jsme 19:18. Velice pěkný zápas výborné úrovně, ke kterému významně přispěli i hosté. Pěkný výkon předvedl dorostenec D. Hrůza, kterého následovali i ostatní útočníci. Světlé okamžiky s horšími přidali brankáři i obrana.

9.10. 2021 16.00  Rozhodčí: Šimice Václav

TJ Všenice A - TJ Spartak Modřany 14:7 (7:4)

TJ Všenice A : Háněl Marek, Král David -  Štraub Petr, Háněl Dominik, Smetana David, Hering Jan, Tomášek Petr  -  Elšlégr Tomáš , Hrůza Daniel . 1, Vondrák Aleš 6, Černý Radek, Pokorný Čestmír 2, Macht Michal 1

Vedoucí a trenér: Plaček Ronald

Další neděli jsme na svém hřišti přívitali Modřany. V brance nastoupil M. Háněl, obrana D. Smetana, P. Štraub a D. Háněl. V útoku D. Hrůza, Č. Pokorný a T. Elšlégr. Od začátku hrála skvělě obrana v čele s brankářem. Útok si vytvářel šance, které jsme však neproměňovali, dokonce ani pokutový hod. V poločase vedeme 7:4. Druhý poločas byl kopií toho prvého. Skvělá obrana, za kterou kraloval M. Háněl. Útok přidal "svých" 7 branek, na konci i dokázal několikrát podržet míč a nespěchal. Výhra 14:7.  Jak jsem již zmínil byl to zápas obrany, a brankáře, která obdržela jednociferný počet branek. V útoku jsme bojovali s neproměňováním šancí, nejlepším naším střelcem a útočníkem byl nestárnoucí A. Vondrák, který i přesto, že měl v nohách předzápas za "B"- tým odehrál většinu utkání a vstřelil 6 branek.

K dalšímu utkání jsme nastoupili v přeloženém zápase v sobotu s Tymákovem B. V brance nastoupil M. Háněl, obrana D. Smetana, P. Štraub a D. Háněl. V útoku D. Hrůza, J. Jahoda a D. Kroc. První poločas byl vyrovnaný a skončil 10:10. Druhý poločas byl nervózní z obou stran, ale nakonec jsme opět velkou bojovností a rychlými protiútoky naklonili skóre  na naší stranu a vyhráli 20:16.

17.10. 2021 15.00  Rozhodčí: Zimmermann Lukáš

TJ Sokol Kyšice - TJ Všenice A 15:18 (8:10)

TJ Všenice A : Háněl Marek,  Král David  -  Štraub Jiří (ŽK, ČK-5), Štraub Petr (ŽK), Háněl Dominik (ŽK,ČK-5) , Smetana David, Pechmann Vilém, Hering Jan  - Kroc David 4,  Elšlégr Tomáš 1, Hrůza Daniel  5, Jahoda Jan 8, Macht Michal, Pechmann Albert

V neděli jsme se utkali v Kyšicích o první místo ve 2. lize.  V brance začel M. Háněl, obrana J. Štraub, P. Štraub a D. Háněl. V útoku D. Hrůza, J. Jahoda a D. Kroc. Od počátku zápasu jsme byli ve dvou až tří  brankovém vedení. Základní sestava hrála výborně a vedli dokonce již 10:6. Na konci poločasu jsme si vybrali slabší chvilku a domácí snížili na 10:8. Domácí bojovali a hned po začátku druhého poločasu vyrovnali na 10:10. Na hřišti se odehrávala ta správná bitva o 1. místo v tabulce. Za stavu 13:13, jsme v rychlém sledu obdrželi 2 červené karty. Museli jsme téměř 5 minut hrát ve čtyřech hráčích. V těchto chvílích nuceně střídající J. Hering na beku sebral domácím dva míče, dostali jsme se opět do vedení, přežili krizové okamžiky během vyloučení, náskok které jsme ještě navýšili a již nepustili. Výhra 18:15. Byl to správný zápas o vedení v tabulce. Náboj, emoce, kvalita, zápletka, bojovnost všech aktérů. Přesto jsme byli lepším mužstev, ani jednou jsme neprohrávali a zaslouženě zvítězili. Přesto klobouk dolů před domácími. Skvělý výkon základní sestavy, kterou během vyloučení doplnili J. Hering a D. Smetana, a v útoku na konec utkání přinesl zkušenost T. Elšlégr.

,

23.10. 2021 14.00  Rozhodčí: Šimice Václav

TJ Všenice A - TJ Plzeň-Litice 25:18 (14:10)

TJ Všenice A : Háněl Marek,  Král David  -  Štraub Jiří, Štraub Petr, Háněl Dominik, Smetana David, Pechmann Vilém, Hering Jan  - Kroc David 5,  Elšlégr Tomáš 1, Hrůza Daniel  5, Jahoda Jan 14, Macht Michal, Pechmann Albert

V posledním utkání jsme nastoupili proti družstvu Plzně-Litic. Základní sestava byla M. Háněl, obrana J. Štraub, P. Štraub a D. Háněl. V útoku D. Hrůza, J. Jahoda a D. Kroc. Od začátku jsme ve vedení, které postupně jsme  navyšovali. Nedaří se až tolik obraně, ale útok se činí. Změnu přináší až vystřídání p.Štrauba, posunutím J. Štrauba z kraje na prostředek a na kraj nastoupil D. Smetana. Bohužel za stavu 14:9 necelou minutu před koncem jsme neproměnili pokutový hod a hosté ještě do poločasu snížili na 14:10 z našeho pohledu. Ve druhém poločase si naši útočníci vytvářeli jednu šanci za druhou, ale s proměňováním jsme byli na chvílemi na  štíru. Naštěstí obrana zlepšila výkon a několikrát nás podržela, takže i přes kvalitní výkon hostů jsme si "došli" pro vítězství 25:18 a udrželi podzimní neporazitelnost. Velmi pěkně zahrál útok a po přeskupení zadních řad obrana.